Zaloguj si  lub  Zarejestruj si by zarz康za og這szeniami  |  Pomoc

Monter grzejnictwa / Szczecin

Og這szenia Oferty pracy Szczecin
Dodano: 11 Luty 2019 08:35
6 dni temu
Backer OBR Sp. z o.o., pr篹nie dzia豉j帷y producent element闚 grzejnych, nale膨cy do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, z siedzib w Pyrzycach, oddzia豉mi w Stargardzie i Warnicach.
Aktualnie poszukujemy os鏏 zainteresowanych prac na stanowisku:

Monter grzejnictwa
(Miejsce pracy: Pyrzyce, Stargard, Warnice)

Zadania na stanowisku:
• monta element闚 grzejnych,
• obs逝ga prostych maszyn i urz康ze produkcyjnych,
• dba這嗆 o stanowisko pracy,
• prawid這wa eksploatacja maszyn i urz康ze na stanowisku pracy.

Wymagania:
• wykszta販enie - min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub 鈔ednie,
• mile widziane do鈍iadczenie w pracy w przemy郵e,
• podstawowa umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego lub ch耩 do jej nabycia,
• gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prac - bezpo鈔ednio w Backer OBR,
• terminowo wyp豉cane wynagrodzenie (plus premie i dodatki),
• doskonalenie zawodowe poprzez udzia w szkoleniach w czasie pracy,
• na wybranych stanowiskach mo磧iwo嗆 bezp豉tnego uzyskania uprawnie kwalifikacyjnych,
• przyjazn atmosfer pracy w stale rozwijaj帷ej si firmie.

CV prosimy dostarczy:
- osobi軼ie lub listownie: Dzia Personalny Backer OBR, ul. Szczeci雟ka 22, 74-200 Pyrzyce,
- mailowo na adres: @ (w temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska),
- lub zadzwoni pod nr : +48 (91) 48 19 940.

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli:
Na podstawie art. 6 ust. 1 rozporz康zenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), wyra瘸m niniejszym zgod na przetwarzanie danych osobowych przez Backer OBR sp. z o. o. z siedzib w Pyrzycach, ul. G這wackiego 39, kod pocztowy 74-200, przekazanych przeze mnie w CV, li軼ie motywacyjnym i innych dokumentach, wykraczaj帷ych poza zakres danych wskazanych w art. 221 1 Kodeksu Pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu realizacji przysz造ch proces闚 rekrutacyjnych (w陰czenia CV do bazy danych kandydat闚 Sp馧ki). Moj zgod przekazuje dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO i o鈍iadczam, 瞠 moje dane osobowe s zgodne z prawd. Udzielona zgoda mo瞠 by wycofana w dowolnym czasie i w dowolnej formie.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych http://www.backerobr.pl/files/KARIERA_OBR/RODO/BACKER_Klauzula_informacyjna_rekrutacja.pdf
Kontakt:
Dzia Personalny
Telefon:
914819900
Og這szenia Szczecin Monter grzejnictwa
Ods這n: 425

 Podobne Og這szenia - Monter grzejnictwa
Praca w Niemczech, us逝gi budowlane, monta wentylacji. Praca w miejscowo軼i Kiel jako monter wentylacji. Zapewnio...
Dodano: 3 Lutego 13:34  2 tygodnie temu
Kategoria: Oferty pracy
Agencja Pracy Socpol-Jobs ( cert. 15794)poszukuje kandydat闚 do pracy w Niemczech na stanowisko: Monter konstruk...
Dodano: 12 Lutego 10:00  5 dni temu
MΜDSZY MONTER Praca dla ka盥ego - Umowa o prac - Dwie zmiany - Stawka 16 z brutto + premie w tym za obecno嗆...
Dodano: 19 Grudnia 13:17  2 miesi帷e temu

 Og這szenia - Praca

 Pogoda w Szczecinie
Poniedzia貫k, 18 Lutego 2019
Szczecin 4 °C
Lekkie zachmurzenie

 Ostatnio Przegl康ane
Zap豉c za klimat CFNM
Szukam asystentki
Asystentka Szczecin
Praca kierowca taxi
Opiekun os鏏 starszych
Dost瘼na od r瘯i, ksi捫eczka sanepid
Absolwent ze znajomo軼i j瞛yka niemieckiego 5.000
Malarze,tapeciarze,hydraulicy,elektrycy
Samodzielna Ksi璕owa / Samodzielny Ksi璕owy
Wi璚ej Og這sze >>

Darmowe Og這szenia
Szczecin.Oglaszamy24.pl - Darmowe og這szenia Szczecin. Dodaj bezp豉tne og這szenia drobne!
Strona G堯wna  |  Mapa Kategorii  |  Przegl康aj Og這szenia  |  Dodaj Og這szenie  |  RSS  |  Wersja Mobilna
INFORMACJE O SERWISIE
O Serwisie  |  Zasady korzystania  |  API  |  Reklama  |  Kontakt  |  Pomoc